Kariéra

Do našeho týmu hledáme: Elektromechanika, seřizovače vozidel MHD

Požadavky:

  • SOU nebo SŠ elektro,
  • minimum Vyhláška č.50/1978 (případně zaměstnavatel umožní proškolení),
  •  praxe v oboru výhodou

Pracovní náplň:

  • Diagnostika, vyhledání závady, oprava komponentů informačního, odbavovacího a kamerového systému vozidel.
  • Opravy provozních závad v okruzích trakčních obvodů, ovládacích obvodů, pulzního měniče a regulátorů drážních vozidel s polovodičovou regulací pulzního odběru proudu.
  • Vyčítání závad a poruch z elektronických systémů vozidel pomocí notebooku.
  • Zkoušení elektrického zařízení drážních vozidel, funkční zkoušky a seřízení komplexu elektrického zařízení a drážních vozidel.
  • Seřízení komponentů trakční výzbroje  vozidel, měření izolačního stavu elektronických systémů, oživování a provádění zátěžových zkoušek  vozidel.
  • Provádění zkušebních jízd, zkoušek TBZ vozidel MHD.
  • Zkoušení elektrického zařízení drážních vozidel, funkční zkoušky a seřízení komplexu elektrického zařízení a drážních vozidel

Nabízíme:

  • Kratší pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • Dovolená 25 dní
  • Příspěvek 50% na stravování

Do našeho týmu hledáme:Zámečník – předák

Požadavky:

  • SŠ technického zaměření výhodou
  • Min. 3 roky zkušeností -   MS Office – uživatelská znalost
  • Nutná zkušenost s vedením lidí
  • Organizační a komunikační dovednosti

  • Opravy karosérií vozidel.
  • Opravy komponentů tramvají jako jsou například převodové skříně tramvajových podvozků, mechanických hydraulických brzd, dveřní mechanizmy, podvozky tramvají.
  • Posuzování stupně opotřebení a funkční způsobilosti jednotlivých součástí vozidel MHD s ohledem na optimální provoz.
  • Lepení oplechování a panelů obložení karosérií vozidel MHD.
  • Montáž, oprava laminátových a jiných interiérových dílů vozidel MHD

Nabízíme:

Kontaktní email: mrovcova.irena@ekova.cz

Kontaktujte nás