Kariéra

Hledáme aktuálně nové zaměstnance na tyto pozice:

Manažer pro obchod a marketing

-          Zkušenosti v obchodní činnosti a prokazatelné pozitivní výsledky

-          Technické vzdělání výhodou

-          Znalost ANJ (minimálně úroveň B2)

-          Znalost NEJ, RJ či dalších jazyků výhodou

-          Zkušenosti na manažerské pozici min. 2roky

-          Energická, strukturovaná osobnost zaměřená na dosahování cílů

-          Velmi dobré komunikační, prezentační, vyjednávací  a argumentační schopnosti

Manažer pro nákup

-          Zkušenosti v obchodní / nákupní činnosti a prokazatelné pozitivní výsledky

ELEKTROMECHANIK

Požadavky:

-          SOU nebo SŠ elektro,

-          minimum Vyhláška č.50/1978 (případně zaměstnavatel umožní proškolení),

-          praxe v oboru výhodou.

Náplň práce:

-          realizace elektroinstalace a její údržba v elektrobusech, tramvajích a trolejbusech,

-          demontáž a montáž elektronické výzbroje vozidel,

-          zapojování elektronických zařízení,

-          další související odborné elektročinnosti

Mzdové ohodnocení: dle znalostí, praktických dovedností a zkušeností, samostatnosti:

                                        v rozmezí 100,- až 120,- Kč/hod.

Zámečník s kvalifikací

Platové zařazení 6/5 (19 510 + VO) nebo dohodou podle konkrétních kvalifikačních předpokladů a situace na trhu

Nástup ihned

Zájemci mohou odeslat životopis na mailovou adresu: kuncova.jana@ekova.cz

Pro info kontaktní tel. 597401858,597401857

Kontaktujte nás