Kariéra

Do našeho týmu hledáme:

Pro středisko správy majetku:
Provozního zámečníka – experta

Požadavky:

  • Svářečský kurz
  • VZV výhodou
  • Cit pro pravidelnou, preventivní a prediktivní údržbu
  • Chuť a schopnost učit se novým věcem
  • Pečlivost

Pracovní náplň:

  • Opravy strojního a majetkového vybavení společnosti
  • Řešení provozních havarijních stavů zařízení v majetku společnosti
  • Nakládání a udržování (dle návodů výrobců a zákonných povinností) majetku společnosti v provozu schopném stavu
  • Podpora drobných oprav majetku i v ostatních řemeslech (stavební, úklid, manipulace s materiálem i odpady)

Nabízíme:

  • Kratší pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Dovolená 25 dní
  • Příspěvek 50 % na stravování

Kontakt:
Bc. Irena Mrovcová,
HR Business partner
Mrovcova.Irena@ekova.cz

Zámečníka kolejových vozidel

Požadavky:

  • SOU nebo SŠ zaměření profese zámečník
  • Samostatnost při řešení problémů
  • Práce v týmu cca. 10 zaměstnanců
  • Schopnost dobré organizace práce
  • Uživatelská znalost práce na PC výhodou
  • Svářečský průkaz výhodou
  • Manuální a mechanická zručnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost

  • Opravy karosérií vozidel včetně výměn a oprav profilů karosérií, oprava kloubových spojení karosérií vozidel MHD.
  • Modernizace karoserií vozidel výměnou nebo zhotovením nových dílů, montáž a svařování částí karoserií.
  • Opravy komponentů tramvají jako jsou například převodové skříně tramvajových podvozků, mechanických hydraulických brzd, dveřní mechanizmy, podvozky tramvají.
  • Posuzování stupně opotřebení a funkční způsobilosti jednotlivých součástí vozidel MHD s ohledem na optimální provoz, možnost zatížení a doporučení k preventivní opravě.
  •  Lepení oplechování a panelů obložení karosérií vozidel.
  • Montáž a oprava laminátových dílů tramvají.
  • Výroba a montáž členitých systémů zádržných tyčí a jejich montáž, prověření parametrů vozidla.
  • Instalace a trasování rozvodů vzduchových a hydraulických systémů.
  • Výroba nových komponentů (bočnic, vaznic, střech) hrubých staveb karoserií a podvozků nízkopodlažních vozidel dle výkresové dokumentace.

Nabízíme:

  • Příspěvek 50% na stravování

Kontakt:

Elektromechanika

Požadavky:

  • SOU nebo SŠ elektro zaměření
  • samostatnost
  • schopnost dobré organizace práce
  • uživatelská znalost práce na PC
  • vyhláška 50 §6
  • manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost

Výroba, oprava elektrických motorů stejnosměrných a asynchronních:

  • demontáž motoru a určení opravy
  • navíjení cívek
  • pájení tvrdou pájkou, stříbrem
  • výroba paketu rotorů, statorů
  • kompletace motorů
  • údržba a opravy sběracích ústrojí a komutátoru

Nabízíme:

Kontakt:

Kontaktujte nás

Zaškrtnutím tohoto pole souhlasíte se zpracováním osobních údajů.