Kariéra

Do našeho týmu hledáme:

Elektromechanika

Požadavky:

  • SOU nebo SŠ elektro zaměření
  • samostatnost
  • schopnost dobré organizace práce
  • uživatelská znalost práce na PC
  • vyhláška 50 §6
  • manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost

Pracovní náplň:

Výroba, oprava elektrických motorů stejnosměrných a asynchronních:

  • demontáž motoru a určení opravy
  • navíjení cívek
  • pájení tvrdou pájkou, stříbrem
  • výroba paketu rotorů, statorů
  • kompletace motorů
  • údržba a opravy sběracích ústrojí a komutátoru

Nebo

Oprava elektromechanických prvků:

  • ventilátory
  • odpojovače, stykače
  • ovládacích panelů
  • rozvaděče a svorkovnice
  • měniče napětí
  • dveřní pohony
  • regulace, pohony

  Nebo

Výroba elektro zařízení:

  • kompletace, zapojení a instalace přístrojových skříní, rozvaděčů, ovládacích panelů a prvků
  • kompletace, zapojení a instalace svorkovnic, konektorů
  • výroba kabeláže, osazení konektorů s pokládkou do vozidel
  • instalace, zapojení elektronických jednotek vozidel

Nabízíme:

  • Kratší pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Dovolená 25 dní
  • Příspěvek 50% na stravování

Do předmětu emailu, prosím uveďte náplň, která nejlépe odpovídá Vašemu zaměření.

Kontaktní email: Mrovcova.Irena@ekova.cz

Pracovník/pracovnice technické kontroly

Požadavky:

  • ukončené SŠ vzdělání,
  • praxe v oboru je vítána,
  • znalost problematiky systému řízení jakosti,
  • znalost platné legislativy,
  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel),
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost, spolehlivost,
  • znalost čtení ve výkresové dokumentaci,
  • Základy AJ/NJ výhodou,
  • praxe z výstupní kontroly kvality nebo zkušenost na obdobné pozici výhodou

  • kontrola dodržování kvality výroby,
  • kontrola v rámci vstupních, mezioperačních a výstupních zkoušek dle platných specifikací a postupů,
  • kontrola vedení záznamů v rámci systému kvality,
  • spolupráce při řešení zákaznických reklamací a požadavků,
  • komunikace a jednání se zákazníky,
  • spolupráce při řešení příčin reklamací,
  • kontrola požadované kvality výrobků.

Nabízíme:

Nového kolegu/kolegyni na posílení našeho týmu oddělení obchodu a marketingu  na pozici  „Obchodní zástupce – Back Office“

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti s obchodní činností
  • Znalost problematiky veřejných zakázek
  • Schopnost dorozumět se a vést jednání v anglickém jazyce úroveň B2
  • Samostatného obchodníka se zápalem pro svou práci
  • Kreativní a iniciativní přístup
  • Praxe ve výrobním podniku výhodou

Co na oplátku nabízíme

  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů a projektů
  • Dynamické prostředí, které je otevřené změnám
  • Širokou škálu benefitů, jako například: vlastní závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, jazykové vzdělávání, a další

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Kontaktujte nás